INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ KERAMIKINĖ ŠILDYMO PLOKŠTĖ 425W – 300301 - J

Keraminė plokštė sujungia ilgųjų infraraudonųjų spindulių bangų šildymą ir konvekciją. Tolygiai šildomos patalpos ir išlaikoma komfortiška temperatūra.

Smulkiau

Nauja

Pristatymas tik per 1 d.d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Pasiekiama:

50,95 €

Ši prekė neparduodama po vieną. Jūs privalote pasirinkti bent 1 vienetų(-us) šios prekės.

Plokštės, skirtingai nuo įprastų konvekcinių šildytuvų, užtikrina labiau subalansuotą šilumos pasiskirstymą erdvėje (temperatūros skirtumas tarp lubų ir grindų tesiekia 1-2 °C). Šios šildymo plokštės turi IP54 saugos klasę, todėl šiuos šildytuvus galima naudoti patalpose kur yra didesnė drėgmė, t.y. vonios kambariuose, virtuvėse, rūsiuose bei kitose patalpose. Mažesnė oro cirkuliacija nekelia nepageidaujamų dulkių, todėl mažiną riziką susirgti kvėpavimo takų ligomis. Magnezito plokštės naudojimas leidžia pasiekti maksimalų šilumos perdavimą pro keramikos paviršių, tuo pačiu gerinant „Teploceramic“ šildytuvų kokybę ir ekologiškumą.

 

Šiuos šildytuvus galima naudoti kaip pagrindinį šildymo būdą arba kaip papildomą, kai pagrindinė šildymo sistema neprišildo, nėra dar įjungta (ne šildymo sezono metu), šildymas yra brangus arba tiesiog kai norima padidinti šiluminį komfortą. Šis modelis neturi integruoto termostato, todėl jį būtina įsigyti atskirai, kad sureguliuoti šildymo ciklą ir apsiriboti nuo papildomų išlaidų. Šiems šildytuvams reikia labai mažai priežiūros.

Elektriniai oro šildytuvai, kaloriferiai - Elektriniai ventiliatoriniai šildytuvai yra labai efektyvūs prietaisai, kurie gali būti labai plačiai naudojami įvairioms paskirtims. Elektriniai šildytuvai suteikia šilumą švariai, greitai ir saugiai. Elektriniai šildytuvai yra idealus pasirinkimas laikinam arba atsarginiam šildymui, kadangi jį yra paprasta naudoti, dažniausiai nereikia jokių montavimo darbų ir dauguma elektrinių šildytuvų yra visiškai mobilūs. Elektriniai šildytuvai pagaminti tik iš sertifikuotų aukščiausios kokybės komponentų, kurie užtikrina jų veikimo patikimumą ir efektyvumą.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai - infraraudonųjų spindulių elektriniai šildytuvai gali saugiai ir neteršdami oro šildyti tiesiogiai tam tikrus objektus ar žmones. Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai gali būti labai plačiai taikomi įvairioms patalpoms, tokioms kaip namai, parduotuvės ar ofisai. Taip pat būna ir infraraudonųjų spindulių dyzeliniai šildytuvai, kurie gali būti naudojami šildyti sienų ir dažų džiovinimui, atitirpinant sušalusius įrenginius ar vamzdžius, šildant darbo zonas.

Infraraudonųjų spindulių natūralaus šildymo plokštės - keramikiniai ar metaliniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai greitai ir ekonomiškai gali suteikti papildomos šilumos ten kur jos labiausiai reikia. Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės pasižymi gražia išvaizda ir didele spalvų pasirinkimo gama. Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės naudojamos gyvenamose patalpose, ofisuose, parduotuvėse.

SPECIFIKACIJOS:

✔ Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštė maloniai šildo

✔ idealiai tinka gyvenamiesiems namams

✔ montuojama ant sienos arba statoma ant grindų ant specialaus stovo

✔ energiją taupantis ir ekologiškas

✔ paprastas dizainas

✔ Apsauga nuo perkaitimo

✔ Neerzina dulkės, kvapas ar triukšmas

✔ lengva valdyti jungikliu

 

TECHNINĖ INFORMACIJA:

- Patalpoms iki 9 m2;

- Galingumas 425W;

- Matmenys - 600 x 600 x 14 mm;

- Grynasis svoris - 10 kg;

- Paviršiaus temperatūra: 70 °C ~ 95 °C

- Įtampa - 220-240V/50Hz;

- Saugumo klasė - IP54;

- Paviršiaus medžiaga - stiklas;

- Kabinamas prie sienos

 

KOMPLEKTACIJA:

1 x infraraudonųjų spindulių šildymo panelė

1 x montavimo medžiaga

1 x montavimo instrukcija

 

Kilus klausimams apie šią prekę prašom kreiptis: tel. 8 636 65555; el.p. infogreitapigu@gmail.com

 

Įvertinimas 
2018-10-24
plokštė

Pirkau šita plokštę su termostatu. Veikia puikiai. Ačiū.

  Rašyti atsiliepimą !

  Rašyti atsiliepimą

  METALINĖ SPINTA 180X90X40 - 28222 - J

  METALINĖ SPINTA 180X90X40 - 28222 - J

  Metalinė spinta su užraktais - Jūsų ofisui, darbo vietai ar kitoms sandėliavimo patalpoms!

  Rašyti atsiliepimą

   Prekiniai ženklai

   Add product to compare successful
   Compare
   Remove product successful
   Click here to compare